Seboderm İnternet Satış Sitesi Telefonla Seboderm Siparişi

Neden Seboderm Şampuan Kullanmalıyım

Saçlı deri sorunları ciddi hayati tehlike arz etmese de gerek fiziki gerek ise sosyal olarak kişiyi rahatsız eder. Mesela görünümüne dikkat eden birisi omuzlarındaki kepek ciddi bir sorun olmasa da aşırı derecede rahatsız olabilir.

Neden Seboderm sorusunun cevabı için çok şey yazılabilir. Ancak 6 şey bunlar içinde en önemlisidir.

1-Türkiye’deki climbazol içeren tek şampuandır, Benzerleri ketokonazol, itrakonazol içeren şampuanlardan farklı olarak yeni bir molekül olması onu öne çıkarmaktadır.

2-Climbazol + zink pyrition sayesinde etkinliği çok artırılmıştır. Bu konuda yapılan bilimsel deneysel çalışmalarına göre genel kullanımda bu kombinasyonu önerilmektedir.

3-Günlük kullanıma uygun hoş kokulu ve kaliteli bir şampuanda olması beklenen tüm aktifleri içerir. Muadilleri gibi ağır kokulu değildir.

4-Muadillerinde en sık görülen sorun olan saçı kurutma sorunu Seboderm’de görülmez çünkü bilinen en etkili nemlendirici pentavitin vardır.

5-İçeriğindeki poliqurtinium sayesinde saç çok rahat taranır ve tararken olabilecek kırılmalar minimum seviyelere iner.

6-Alfa flor budeja AO seboreik dermatite bağlı olarak gelişmiş cilt hasarının düzeltilmesinde yardımcı olur.

Saç besleyici vitaminler provitamin B5 ve biotin sayesinde saçın kalitesini artırarak kırılarak olan dökülmeleri engeller. Yine kalite kaybına ve kuruluğa bağlı olarak gelişen uçtan kırılmaları azaltır.

 

Seboderm Kullanan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SeboDerm © 2018