Seboderm İnternet Satış Sitesi Telefonla Seboderm Siparişi

Seboderm Şampuan Kullanımı

Yoğun bir şampuan kıvamındadır, erkeklerde 2-3 ml kadınlarda saçın uzunluğuna göre 3-5 ml kullanmak yeterlidir.Sorunun şiddetine göre kullanım sıklığı haftada 1 olabileceği gibi günlük şampuan yerine de kullanılabilir.Şikayetler geriledikçe kullanım sıklığı azaltılarak normalde kullandığınız şampuan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Şiddetli seboreik dermatit olgularında dermotto, dermovate, betnovate gibi ilaçlarla devam eden tedaviye ek olarak seboderm kullanımı tedavinin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlar.Yine bu ilaçlarla tedavi tamamlandıktan sonra seboreik dermatitin tekrarını engellemek amacıyla haftada 2 defa kullanımı yeterlidir.

Seboderm kullandığınız gün normalde kullandığınız şampuanı kullanmanıza gerek yoktur çünkü seboderm şampuan  yeterli temizlik sağlar ancak kullanmak isterseniz arkasından kullanmanızın sakıncası da yoktur.Seboderm şampuanı kullanmadığınız günlerde tercih ettiğiniz şampuanla saçınızı yıkayabilirsiniz.

Kullanımı şu şekildedir;

Seboderm şampuanla saçlarınızı iyice köpürtün köpüklü bir şekilde 4-5 dakika bekleyin sonra bolca durulayın.Yıkama işlemi bittiğinde rutin kullandığınız saç kremi gibi ürünlerinizi uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SeboDerm © 2018