Seboderm İnternet Satış Sitesi Telefonla Seboderm Siparişi

Seboreik Dermatit Tekrarlaması

Seboderm ŞampuanKronik, bezdirici, sürekli tekrarlama eğiliminde olan bir hastalık olan seboreik dermatit, özellikle saçlı deride olan aşırı kepeklenmenin getirdiği görsel kirlilik ve yoğun kaşıntı hastanın sosyal hayatını etkiler. Özellikle sık tekrarlaması hastayı umutsuzluğa itebilmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı kalıcı tedavinin yolu araştırılmalıdır.

Diğer sayfalarda da bahsedildiği gibi en sık sebep malessezia furfur ve pitriazis sporum denilen mikroplardır. Pratik olarak düşünüldüğünde bu mikroplar yok edilip tekrar çoğalması engellenirse hastalıkta tekrarlamayacaktır.

Seboderm şampuan kafa derisindeki mantarı tedavi eder ve bu şekilde sebore düzelir. Sıradan şampuanlar kadar rahatça kullanılabilen seboderm kullanımı devam ettiği sürece hastalık tekrar ortaya çıkamaz.

Seboderm şampuan diğer şampuanlar gibi saçı ve cildi kurutmaz. Kortizonlu losyon tarzı ilaçlar gibi ciltte incelme ve zayıflama gibi ciddi yan etki yapmadığı için her iki cinste de güvenle ve sürekli kullanılabilir.

Seboreik dermatitte olduğu gibi sebebi bulunamayan yoğun kepeklenme durumu da seboderm şampuanla kalıcı olarak çözülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SeboDerm © 2018